אנחנו מציעים לכם מגוון רחב של יצירות מיוחדות בסגנונות שונים ומגוונים. הגורמים המאחדים ביניהן הם האהבה לעיצוב אסתטי ומדויק, יחד עם הסיפוק בתהליך תרגום החלומות שלכם לתמונות קנבס (או זכוכית) שיהפכו את הקירות שלכם להצהרה אופנתית שאין שני לה.

היוצרים מאחורי היצירות

אנחנו בוחרים ומסננים בקפידה את היצירות והמוצרים באתר, מאחורי כל אחד מהם עומדת מחשבה ועבודה רבה.
> רוב המוצרים הנמכרים באתר הם יצירות מקוריות מבית היוצר של של צוות המעצבים שלנו- את היצירות האלה לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. בחלק מהתמונות אנו משתמשים בדימויים של פריטים, מותגי אופנה ואנשים איקוניים מרחבי העולם, מהם נלקחה ההשראה שבאה לידי ביטוי ביצירות האלו. כמובן שאין לנו כוונה להציג את המוצרים האלה כמשוייכים לאותם הגופים והשימוש בדימויים נעשה כהומאז׳ בלבד. אם אחד הגופים הנ״ל רואה עצמו נפגע מפרסום היצירות נשמח להסיר אותם.
> בנוסף תוכלו למצוא אצלנו יצירות ייחודיות של אומנים מוכשרים מרחבי העולם. אנו משקיעים מחשבה רבה בתהליך איסוף היצירות- ובוחרים בפינצטה את המרשימות והמיוחדות ביותר. האומנים מתוגמלים בהסכמה הדדית ע״פ הרכישות שלכם ובדר״כ שם האומן מצויין בסעיף אודות בדף המוצר.

מחוייבים לאיכות

אנחנו משתדלים תמיד שאיכות התמונות המודפסות תהיה הגבוהה ביותר ועושים הכל כדי להביא לכם תמונות חדות במיוחד, החל מאיכות HD בסיסית ועד לתמונות 8K מרהיבות. איכות התמונה משתנה מיצירה ליצירה אבל אנחנו מקפידים על סטנדרט שנראה טוב לעין שממנו אנחנו לא יורדים, הכל עובר בקרת איכות לפני ההדפסה.

מהדורה מוגבלת

אלו הן יצירות המופת המובחרות ביותר שיצרנו, התגלמות ההשקעה היצירתית והעבודה האלגנטית. וכראוי למעמדן היוקרתי – אנחנו מייצרים אותן במהדורה מוגבלת של 10 יח׳ בלבד שזמינות לרכישה בטרם יהפכו לפריט אספני.  ברכישת פריט מקולקציית הפרימיום, תקבלו תעודת מקוריות הכוללת את שם היצירה, מס׳ סידורי, שם הרוכש, תאריך ואופן ההדפסה. 

לעומת פריטי המהדורה המוגבלת, מידת הנדירות של שאר המוצרים באתר משתנה בהתאם להיקף המכירות באתר (עבור פריטים מקוריים שלנו) או לתפוצה העולמית שיכולה להגיע לאלפים (עבור יצירות מעוצבות של אומנים מחו״ל).

אם אתם מחפשים 

התאמה אישית

יצירת אומנות ייחודית One of a kind שהיא רק שלכם! כל מה שתרצו – אנחנו יכולים ליצור, ההתאמה האישית והאפשרות ליצור את החלומות שלכם הן זכות עבורנו. צוות המעצבים שלנו יוצר יצירות אומנות בכל סגנון ע״פ ההזמנה האישית שלכם. יחד עם מגוון המוצרים הייעודיים בהתאמה אישית והאפשרות לבצע שינויים במוצרים הקיימים – תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.לקריאה בהרחבה>>