סוגי שילוט בשורות במקום סליידר – עם קישורים לקטגוריות
להוסיף שלטים גנריים לבית לאתר
להוסיף קטגוריה ומוצרים של שלטים גנריים לעסקים
להציג את היתרונות שלנו בצורה ויזואלית ?
לעשות את ה-VS בולט יותר ?
להכניס סוגי חומרים גם בתמונות ?
להכניס גם שלטים לבתי כנסת
השראה – אנחנו יכולים לעשות הכל! מה בא לכם?
טופס לידים של מה בא לכם ?

שלטים לכל מטרה

שילוט הוא עניין הכרחי, השלטים נמצאים בכל מקום שאליו נפנה, מכווינים לנו את הדרך ליעד ומזמינים אותנו להגיע ליעדים נוספים. ככל שנוכחות של אנשים גבוהה יותר במקום, כך נראה בו יותר שילוט – החל מהכוונת תנועה ועד שילוטי הכוונה בתוך חנויות, קניונים ובניינים. בכל שלט שנולד מעורב נושא העיצוב, והחשיבות שלו רבה ביותר:
קחו לדוגמא אפילו את התמרורים שבכביש – תמרור העצור שצורתו מיוחדת בגלל חשיבותו או הצבעים והציורים לפיהם נרמזת משמעות התמרור, לחלופין תחשבו על החלטה לאכול באיזור לא מוכר והבחירה של מקום ע״פ רושם ראשוני שמתחיל בדר״כ בשלט החיצוני.
שלטי פנים יכולים להיות אביזר עיצובי לכל דבר, כאלה שמשלימים את הקו האדריכלי של המקום וכמובן מבצעים את עבודתם.

איזה שלט אתם צריכים?

כמו שאמרנו, לכל שלט יש תפקיד – בואו נראה כמה מהם:

(לחצו על סוג השלט לצפייה בדוגמאות)

העיצוב הוא הערך המוסף שלנו, אנחנו קודם כל סטודיו שמתמחה בעיצוב על גווניו השונים (לעסקים, לבתים ולאירועים), תכנון והפקה של שילוט זאת אחת המשימות שלנו וגם אותה אנחנו עושים באהבה רבה תוך יחס רציני לכל פרט בתהליך. כשמדובר בשילוט לעסקים, בדרך כלל נתחיל ממיתוג העסק היוצר שפה עיצובית המשכית שתבוא לידי ביטוי גם בשלטים המלווים את העסק. על כל תוצר נשקיע את המחשבה הדרושה כדי לוודא שהמסר עובר בצורה חלקה וברורה ולא פחות חשוב מכך – נראה טוב ומתקשר עם הסביבה. אנחנו מחזיקים במעצבי על ובכל כלי העיצוב המובילים ביותר כדי להבטיח את היכולת ליצור כל מה שרק תחלמו עליו – מהשרטוט במחשב עד לתוצר מוגמר ומודפס.

חומרים וייצור

את השלטים אנחנו מייצרים מחומרי גלם איכותיים ומייצרים במפעלים מובילים בעלי מכשור מתקדם שמאפשר לממש את החזון שאנחנו בונים. אנחנו מציעים לכם את כל האפשרויות פתוחות בהליך ייצור השלט שלכם, בהתאם לצורך הקיים. בין היתר נוכל לייצר לכם:
* מדבקות * שילוט קשיח PVC בחיתוך לייזר צורני * שילוט אקריל קשיח בהדפסה צבעונית 4K * בחירה בין מט למבריק * שילוט באפקט זהב/כסף/רוזגולד * שילוט בשילוב עץ * שילוט ניאון בהתאמה אישית * שילוט קאפה זמני * רולאפים * שילוט לוקובונד קשיח * שילוט אותיות זהב * שילוט תלוי עם הרחקה נסתרת מהקיר * 

עיצוב אישי לכל חלום

מגוון סוגי חומרים

תכנון ע״פ חזון

קריאייטיב משולב

למה לבחור בנו?

** בגלל שירות הליווי הצמוד שאנחנו מעניקים עד לתוצאה המושלמת **
** תוכלו לקבל הדמיות איכותיות של השלט לפני ההדפסה **
** עיצוב ייחודי ומקצועי ללא פשרות **
** מאות לקוחות מרוצים **
** אנחנו אוהבים לעלות לכם חיוך על הפנים **