ריכזנו עבורכם קודם כל את הסעיפים המשמעותיים ביותר הנוגעים לתהליך הרכישה באתר. אחריהם תוכלו לקרוא את התקנון המלא.

  1. המוצרים הנרכשים באתר מיוצרים במיוחד עבורכם, אנחנו מחזיקים מלאי משתנה אבל בדר״כ ההדפסה מבוצעת במיוחד עבורכם, לפיכך לא תאפשר החזרת או החלפת מוצרים כאשר המוצר תקין. במידה והגיע אליכם מוצר פגום – נחליף אותו בחדש בלי בעיה. אנחנו בכל מקרה משתמשים באמצעי זהירות ועוטפים את המוצרים עם נייר פצפץ ו/או ניילון על מנת לשמור עליהם בתהליך המשלוח.
  2. משלוחים יימסרו ללקוח עד 10 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. זמן הביצוע עבור מוצרים שבוצעו בהם שינויים בהתאמה אישית הוא כ-3-5 ימי עסקים מרגע ההזמנה, בנוסף לזמן המשלוח. המשלוחים מגיעים בדר״כ תוך 2-3 ימי עסקים מהרגע שהמוצר מוכן אך ההתחייבות שלנו היא עד 10 ימי עסקים.
  3. רוב היצירות באתר הן יצירות מקוריות שלנו, שנעשה בהן שימוש בחומרי גלם המוחזקים ברשיון אותו רכשנו עבור זכויות היוצרים שלהם. חלק מהתמונות נרכשו ממאגרי תמונות ובחלק מהתמונות אנו משתמשים בדימויים של פריטים ואנשים איקוניים מרחבי העולם, מהם נלקחה ההשראה שבאה לידי ביטוי ביצירות האלו. חלק מהיצירות שייכות לאומנים אחרים שמהם נתבקשה הרשות להשתמש ביצירות בתמורה לעמלות מקובלות עבור מכירות המוצר.
  4. על אחריות הלקוח לאשר מוצרים הכוללים שינויים גרפיים או מוצרים בעיצוב אישי, בכל מקרה תשלח ללקוח סקיצה (במקרה ומדובר במוצר הניתן לשינוי) שאותה יצטרך לאשר בטרם ביצוע הייצור/הדפסה. אחריות הלקוח ברגע האישור חלה על טעויות הגהה, צבע או מיקום ולכן אנו ממליצים מאוד לבחון את הההזמנה טוב לפני שמאשרים כדי שנמנע מאי נעימויות.
  5. כל תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד, ייתכנו הבדלי גוונים בסטייה של עד 15% בתהליך ההדפסה.
  6. אוהבים את כולכם. תפיצו ונזכה להפיץ אהבת חינם.

שירות המשלוחים

  1. המשלוחים מבוצעים באמצעות חברת שליחויות ויימסרו ללקוח עד 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. זמן הביצוע עבור מוצרים שבוצעו בהם שינויים בהתאמה אישית הוא כ-3-5 ימי עסקים מרגע ההזמנה, בנוסף לזמן המשלוח. המשלוחים מגיעים בדר״כ תוך 2-3 ימי עסקים מהרגע שהמוצר מוכן אך ההתחייבות שלנו היא עד 10 ימי עסקים.
  2. המוצרים הנרכשים באתר מיוצרים במיוחד עבורכם, בדר״כ ע״פ הזמנה אישית. לפיכך לא תאפשר החזרת או החלפת מוצרים כאשר המוצר תקין. במידה והגיע אליכם מוצר פגום – נחליף אותו בחדש בלי בעיה. אנחנו בכל מקרה משתמשים באמצעי זהירות ועוטפים את המוצרים עם נייר פצפץ ו/או ניילון על מנת לשמור עליהם בתהליך המשלוח.