איך מדביקים מדבקה לרכב?

אם רכשתם מדבקות לרכב אתם בוודאי רוצים להדביק אותם ולא לתת להם לשבת במחסן ולצבור אבק, וכשמדביקים כדאי לעשות את זה בצורה נכונה, על מנת להימנע מהדבקה עקומה/לא סימטרית, ״בועות״ במדבקה, קרעים או צרות כאלו ואחרות. אז כל מהשאתם צריכים זה להיצמד למדריך הזה ולהדביק את המדבקה בצורה נקיה וישרה.

לפני שמתחילים

אנחנו מאוד משתדלים לתת לכל לקוח את היחס המדויק ביותר עבור הצרכים שלו ולכן בכל המוצרים הנמכרים באתר אנחנו נותנים אופציות רבות של התאמה אישית. גם במדבקות אנחנו מבקשים ממכם להזין את סוג הרכב על מנת להתאים את גודל המדבקה לגודל השמשה (או החלק שעליו אתם רוצים להדביק), ניתן גם לבצע שינוי בצבעים או לקבל מדבקה בעיצוב אישי בתוספת תשלום – הכל אפשרי רק תבקשו 🙂

שלב 1 - ניקוי השמשה

קודם כל – חייבים לדאוג שהשמשה תהיה נקיה (או הרכב עצמו אם מדביקים על הפח). אז אתם יכולים לקחת אותו לשטיפה, להפעיל וישרים אחוריים או להוציא שפריצר כחול לניקוי חלונות מהבית – כל השיטות עובדות, העיקר שאיזור ההדבקה יהיה נקי ללא אבק.

שלב 2 - הסרת המדבקה מהנייר

המדבקות שלנו מגיעות בתוך נייר כפול:
א. נייר כרומו לבן שעליו המדבקה יושבת
ב. נייר הדבקה שקוף שתופס את החלק העליון של המדבקה (החלק ללא הדבק)

לאחר שניקינו את השמשה, נפריד בעדינות את הנייר השקוף *יחד עם המדבקה* מהנייר הלבן. שימו לב! נדרשת כאן זהירות בתהליך ההפרדה, הנייר השקוף אמנם תופס את המדבקה, אבל הצד עם הדבק נמצא על הנייר הלבן ולכן תצטרכו לשים לב לבצע את ההפרדה לאט ולשים לב לפרטים הקטנים כך שכל האותיות והאלמנטים יעברו לנייר השקוף בשלמותם. זה יכול לקחת כמה דקות (תלוי בסוג המדבקה) אבל מדובר בחלק קריטי עבור ההמשך.

שלב 3 - הדבקה על הרכב

לאחר שהפרדנו את המדבקה בשלמותה יחד עם נייר ההדבקה, ניגש לאיזור ההדבקה. הסתכלו כמה פעמים כדי לוודא שאתם ממקמים את המדבקה בצורה ישרה וממורכזת (מרחק שווה למעלה ולמטה וגם ימינה ושמאלה) וגם כמובן שהיא יושבת בצורה ישרה ולא עקומה. כעת התחילו בעדינות להדביק את הנייר יחד עם המדבקה, שימו לב תוך כדי התהליך שהכל מודבק באופן מסודר ולא נוצרות בועות (כיסי אוויר) בתוך המדבקה עצמה. לצורך הצמדה טובה, הדקו את נייר ההדבקה באמצעות שפשוף כרטיס (אשראי/רשיון) בתנועות ישרות כמו שניתן לראות בסרטון.

שלב 4 - הסרת נייר ההדבקה

השלב הזה דומה לשלב 2 וגם הוא דורש עדינות ודיוק: התחילו לקלף את נייר הדבק מהשוליים בתנועות קטנות תוך כדי שאתם שמים לב שהמדבקה שלכם נשארת על הרכב, גם כאן מומלץ להיעזר בכרטיס כדי לוודא שהמדבקה יורדת בשלמותה – שימו לב לשפיצים וחלקי אותיות שיוצאים מהשורה! אם תקלפו במהירות הם יכולים להיתלש וממש חבל להרוס מדבקה בגלל חוסר תשומת לב רגעי.